”Budiž originál!”, řekl si Midget Loco! …a tak vznikla značka City Locs! Tohle nejsou už jen brýle! – Street Fame
Sleduj nás na sítích!Styl

”Budiž originál!”, řekl si Midget Loco! …a tak vznikla značka City Locs! Tohle nejsou už jen brýle!

Ačkoliv je to už nějaký ten pátek od založení značky  City Locs, tak přece jen v naší vlasti o ní moc slyšet není. Každý z nás má v sobě určitě sebemenší touhu po individualitě, mít to, co jiný nemá a ani mít nebude, nebo také něco, co vám jiní budou závidět… Pokud alespoň jedno z toho cítíš a tvůj hlas duše neustále křičí různá hesla o tom, že i Ty jsi jedinečný, že ty jsi originál, až tě z toho neustále bolí hlava, tak právě pro Tebe jsou tu City Locs Sunglasses !

Opravdu, ani zdaleka to ‘jen’ brýle, co nám tato značka z Jižní Kalifornie, založena v roce 2006, k vidění na více než 200 místech světa, oblíbená, hlavně mezi motorkáři a příznivci chicano-rap kultury, ale i jiným skupinám jedinců, přináší. Tyto brýle preferuje i herec  Danny Trejo či rapperová legenda Ice Cube. Dále to jsou šátky, peněženky, spony na bankovky, trička, sklenice a spousta dalších věcí, až po našimi něžnými polovičkami oblíbená kapesní zrcátka.


V čem že je ta tolik okecávaná jedinečnost? Vždyť je známá na více než 200 místech, jak po Spojených státech tak Evropě i Asii… V tom, že tohle všechno si můžete přizpůsobit k obrazu svému dle svých představ. Společnost svým zákazníkům nabízí širokou škálu fontů, nespočet artů a log, díky kterým si můžete přizpůsobit vámi vybraný kousek, který vás bude činit originálním, přesně tak, jak to cítíte.

…a právě k tomu je tu  Midget Loco, který si v této značce značně libuje a bez svých City Locs nevyjde ani před svůj dům. Dává o tom vědět například v této sice už postarší, ale i tak opravdu pozitivně naladěné, vysluněné  a v brzkých dnech co nevidět příchozí počasí, pecce  Ridin with my Locs on.

Pro zajímavost: režii i kompletní edit videoklipu, který se odehrává ve slunečných ulicích Los Angeles, plný sexy mijas, měl v rukou Miquel Espinoza, který se podílel i na námětu přímo s City Locs Eyewear. Rozhodně je se na co koukat. Myslím, že tenhle track nám bude taky dost kvalitně sloužit v chladných a pochmurných dnech, jako terapie na ponuré nálady způsobené rozhozeným počasím…


A co ty? Už tvoříš svoje vlastní Locs?

Zdroj: text – redakce | foto – Facebook

Reklama

Translate

Reklama

Nejoblíbenější témata

Reklama

Doporučujeme

Doporučené příspěvky

Reklama
Sleduj nás na sítích!
Přihlásit se k odběru: