Organized Reality! | www.streetfame.org

Nejbrutálnější gangy světa – 2. díl: Fullerton Boys

Líbí se ti tento příspěvek? V tom případě ho nezapomeň sdílet!FacebookTwitterRedditPinterestEmailGoogle+LinkedInStumbleUponWhatsAppvKontakte

Fullerton Boys  je pouliční gang, který se skládá převážně ze skupin korejsko-amerických delikventů, jenž žijí v kalifornském městě Fullerton. Většina dosavadních členů patřila do lokálních gangů, mezi nimiž nejvíce dominují tlupy  Wah Ching Sarzana  (SZA) nebo  LVM Gang.

Členi gangu Fullerton Boys jsou známí především svým nelítostným jednáním, jímž likvidují konkurenční oblastní gangy. Díky těmto gangům také Fullerton Boys vznikly… vždyť je snad naprosto logické, aby si místní obyvatelé, kteří se nebojí zákonů, chránili svá teritoria, není-liž tak?

Gang  FB  aka Fullerton Boyz byl založen skupinkou korejských teenagerů žijících v kalifornském městě Fullerton.  Fullerton Boyz  z počátku nebyli bráni jako pouliční gang, ale spíše jako frakce dvou dominantních asijských gangů, působících v již zmiňovaném Fullertonu, jimiž byl  LVM Gang Sarzana a následně i  Wah Ching.

V polovině devadesátých let byla většina těchto členů zatčena během intenzivního policejního vyšetřování, které mělo za cíl odhalit výrobu narkotik, následný obchod s nimi, krádeže, prostituci a domácí invaze, spojené s tehdejším nárůstem zavražděných osob, především místních obyvatel asijského původu. Po tomto incidentu začala ”sláva” gangu vzkvétat a s ní začalo narůstat i členství a trestná činnost v oblasti Fullertonu… nová kriminální vlna na vzestupu!


Mezi úhlavní nepřátele gangu patří  Garden Grove Boyz, ale nejsou jedinými soupeři, se kterými má armáda  Fullerton Boyz  potíže. Dalšími rivaly jsou  Brea Boyz La Mirada Boyz Whittier Boys La Habra Boyz  a  Girlz Club Boyz. Nevraživost mezi těmito gangy má za následek nespočet napadení, bitek, únosů a vražd snad na každém rohu.

Zlatým věkem pro  Fullerton Boyz  byl rok 1990. Jejich vliv na život na ulic byl zřetelný a u soupeřů budil právem respekt a obavy. O tři roky později se ale konkurenční gang  Koreatown Mobster  hlásí o slovo a během festivalu v Koreatown se snaží  Fullerton Boyz  připravit o jednoho z nejvyšších vůdců, který v tu dobu nic netušící projíždí místem festivalu ve svém luxusním automobilu. Útok však proběhl neúspěšně a  Fullerton Boyz  plánuje odvetu. Oba dva gangy se nakonec kompromisně shodnou, že se společně setkají v parku, kde si vše vyříkají – na život a na smrt!

Setkání v parku dopadá katastrofálně – desítky mrtvých členů gangů a nevinných kolemjdoucích obětí! Incident rázem posílá do pohotovosti všechny volné policejní hlídky a několik přítomných členů z obou gangů se daří úspěšně dopadnou, ti samozřejmě končí za mřížemi. Onen den se stal pro  Fullerton Boyz  zlomovým. S nedostatkem vedení a členů si dává gang ”pauzu” a jde do ústraní kriminální scény.

Koreatown Mobsters  a jeho spojenec,  Crazyies, si však nedají pokoj a plánují další vraždící řádění, jímž chtějí vyplenit zbytek gangu.  Fullerton Boyz  tak po menší odmlce opět vcházejí do ulic. Začíná další série přestřelek, krvavých jatek, které posílají na hřbitov další desítky obětí…

Zdroj: text – Wikipedia, redakce | foto –  PixaBay.com

Líbí se ti tento příspěvek? V tom případě ho nezapomeň sdílet!FacebookTwitterRedditPinterestEmailGoogle+LinkedInStumbleUponWhatsAppvKontakte