Svět mafie: Poznejte ho s námi tak, jak jste o něm ještě doposud neslyšeli! – Street Fame
Sleduj nás na sítích!Krimi

Svět mafie: Poznejte ho s námi tak, jak jste o něm ještě doposud neslyšeli!

Mafie… v Americe a Itálii vládla více než padesát let. Rada, tajná vláda mafie, dohlížela na zásadní oblasti hospodářství. Každou výškovou budovu, každou nabídku za více než dva milióny dolarů, měla pod kontrolou rada. Ještě více peněz se točilo v mezinárodním obchodu s drogami.

Obchod s drogami vynášel po celém světě milióny a milióny dolarů. Kvůli kontrole zisku s drogami vypukla na Sicílii válka. Válka zuřila více než dva roky. Jen v Palermu a jeho okolí bylo zabito asi tisíc lidí…

Svět mafie – ano, jak název příspěvku naznačuje, po delší seriálové odmlce jsme si pro vás, naše milované čtenáře, připravili třídílný britský dokumentární seriál, který svým obsahem naskýtá jedinečný pohled na fungování sicilské mafie na území Spojených států amerických, známé jako La Cosa Nostra, a také policejních složek, které s ní dennodenně bojují a nasazují tak své životy.

Díky synchronizované souhře historického vyprávění s výpověďmi očitých svědků předkládá vyčerpávající popis moderní historie pěti nejvýznamnějších zločineckých rodin v New Yorku a úspěšný boj FBI vedoucí k jejich zničení.

Díly této série můžeš na našich stránkách sledovat již v následujících dnech, takže nás nepřestávej sledovat, nebudeš totiž litovat!

Zdroj: text – dok-film.net, war4all.com, redakce | foto – PixaBay.com

Reklama

Translate

Reklama

Nejoblíbenější témata

Reklama

Doporučujeme

Doporučené příspěvky

Svět gangů – 1. díl: Mara Salvatrucha (MS-13)

Krimi

Je Lil Wayne otcem náctiletého chlapce, o němž ani neví, že existuje? To potvrdí až test otcovství!

Hudba

Back to the Roots – 3. díl: …a Bam řekl „budiž hip-hop“!

Back to the Roots

Fingazz je jasným příkladem toho, že pro kvalitní tvorbu chicano-rapu nemusíte být vůbec hispáncem!

Bio

Reklama
Sleduj nás na sítích!
Přihlásit se k odběru: