Autorská práva

Použité obrazové a jiné materiály

V této souvislosti se redakce našeho projektu se řídí přísnými vnitřními směrnicemi, danými provozovatelem a majitelem webu, které vznikly kvůli zachování autorských práv.

Drtivá většina zde nahraných obrazových materiálů je pořízena z bezplatných obrázkových fotobank či jejich alternativ a nebo přímo od jejich autorů, od nichž máme řádné svolení ohledně následného použití. Dále čerpáme z embed materiálů, mírně ze sociálních sítí a vyhledáváme výhradně materiály nahrané od přímých a kompetentních osob. Mimo to lze u našich příspěvků nalézt i materiály pořízeny přímo naší redakcí nebo ve formě screenshot provedení.

U všech těchto materiálů jsou uváděny zdroje ve formě odkazu, ať přímo na dílo či autora.

Materiály na těchto stránkách jsou z převážné většiny nahrávány naší redakcí a jejím týmem. I přesto se však může stát, že návštěvník může nahrát Vaše dílo. K tomu však již další řádky…

Jak postupovat při porušení autorských práv

Pokud jste přesvědčeni, že zde bylo nahráno a zveřejněno Vaše dílo bez Vašeho svolení nebo došlo k jakémukoli způsobu, který představuje porušení autorských práv, zašlete nám, prosím, zprávu na adresu admin(zavináč)streetfame.org, ve které nezapomeňte uvést popis díla chráněného autorskými právy, které bylo podle Vašeho názoru porušeno (uveďte, prosím, adresu URL daného díla), prohlášení o tom, že jste vlastníkem a autorem daného díla. Po jejím obdržení stížnosti bude materiál, který porušuje Vaše práva, odstraněn co nejdříve.

© 2010 - 2020 Street Fame. Všechna práva vyhrazena. Publikování nebo další šíření obsahu je bez předchozího souhlasu provozovatele přísně zakázáno.
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklama a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek souhlasíte s jejich využitím. Další informace...
Autorská práva | Všeobecné podmínky | Pravidla soutěží