Odhalení hudebního průmyslu – 1. díl: Odkazy – Street Fame
Sleduj nás na sítích!Odhalení hudebního průmyslu

Odhalení hudebního průmyslu – 1. díl: Odkazy

Miliardy lidí po celém světě poslouchají jejich skladby, celý hudební průmysl se točí kolem nich, ovlivňují celé generace mladých lidí. Čemu slavní zpěváci a zpěvačky vděčí za svůj úspěch? Je to opravdu jen díky jejich pěveckému talentu a tvrdé dřině nebo se za tím skrývají magické a okultní síly? Mnoho hudebníků se už přiznalo, že za svůj úspěch vděčí ďáblu, je to jen slovní hříčka nebo skutečnost, o které drtivá většina lidí ani neví?

Mnozí z nich to sami přiznali v rozhovorech s novináři a šokovali tak celý svět. Byli jejich výpovědi pouze reklamním tahem, aby zpopularizovali svou osobu a své nové alba, nebo se za tím skrývá skutečně smlouva s ďáblem? Satanismu podlehnou intelektuálové, umělci i psychopati. Co všechno udělají ve jménu ďábla? Celý moderní hudební průmysl je podle více současných zpěváků a zpěvaček, ale i dalších odborníků spojených s hudbou řízený Ilumináty – tajným spolkem, který záměrně ovlivňuje chod celého světa.

Drtivá většina nejpopulárnějších zpěváků a zpěvaček odkazuje ve svých písních na satanismus, okultismus, nebo smlouvy uzavřené přímo s ďáblem. Pro mnohé se to bude zdát jako jedna velká konspirace, ale pokud nahlédnete do zákulisí hudebního průmyslu prostřednictví jedenáctidílného seriálu – Odhalení hudebního průmyslu, na hudební klipy, ve kterých najdete symboly na satanismus, okultismus, Iluminátů se budete dívat úplně jinýma očima než dosud…

Zdroj: text – paramag.eu, redakce | foto – YouTube

Reklama

Translate

Reklama

Nejoblíbenější témata

Reklama

Doporučujeme

Doporučené příspěvky

Svět gangů – 1. díl: Mara Salvatrucha (MS-13)

Krimi

Je Lil Wayne otcem náctiletého chlapce, o němž ani neví, že existuje? To potvrdí až test otcovství!

Hudba

Back to the Roots – 3. díl: …a Bam řekl „budiž hip-hop“!

Back to the Roots

Fingazz je jasným příkladem toho, že pro kvalitní tvorbu chicano-rapu nemusíte být vůbec hispáncem!

Bio

Reklama
Sleduj nás na sítích!
Přihlásit se k odběru: