Volné pozice

Hledáme nové posily do týmu!

Patříš mezi kreativce, které baví psát a kteří sledují aktuální dění jak u nás, tak ve světě? Chceš se podílet na dynamicky se rozrůstajícím projektu? Tak pak není co řešit a následující pozice je pro tebe jako stvořená…

On-line redaktor/editor

Náplň práce:
– psaní článků, které souvisejí s tématy našeho projektu
– podílení se na aktivitách zajišťují správný chod projektu
– komunikace s návštěvníky a uživateli našeho projektu
– správa sociálních sítí našeho projektu

Požadujeme:
– dobrou jazykovou vybavenost a cit pro stylizaci textu
– dobrou orientaci v oblastech, o kterých náš projekt pojednává
– osobní iniciativu – volný čas a dlouhodobou spolupráci
– samostatnost, odpovědnost, spolehlivost a chuť se podílet na provozu projektu
– zkušenost s redaktorskou činností v systému WordPress výhodou
– věk min. 15 let

Nabízíme:
– zajímavou, svobodnou a kreativní práci
– práci v mladém kolektivu
– pružnou pracovní dobu
– praxe v oboru
– zajímavé benefity
– práce z domova

Pokud máte zájem o tuto pozici, kontaktujte nás ještě teď na e-mailové adrese team(zavináč)streetfame.org.